Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Спорт

З метою створення умов для реалізації державної політики і виконання національної, регіональної про­грами "Фізичне виховання - здоров'я нації" Харківська філія ВАТ "Укртелеком" в тісній взаємодії з профспілко­вою організацією проводить організаційну, методичну і практичну роботу з вдосконалення і підтримки фізич­ного виховання на підприємстві.

Перспективи розвитку фізкультури і спорту обгово­рюються при укладенні колективного договору, що дає змогу підняти рівень фізкультурно-оздоровчих заходів на підприємстві. Велику увагу цьому питанню приділяє ди­ректор Харківської філії ВАТ "Укртелеком" С.І. Татарчук, який також захоплюється спортом.

Громадські інструктори під керівництвом інструкто­рів з фізкультури проводять заняття у секціях з волейболу, плавання, настільного тенісу, міні-футболу, шашок, шахів та інших видів спорту.

Щорічно Харківською філією спільно з обласною профспілковою організацією проводяться узимку "Про­води зими" або "Масляна", де програмою передбачено проведення спортивних конкурсів, змагання з настільно­го тенісу, шахів, шашок, музичних конкурсів, катання на конях. Наприкінці заходу переможцям змагань і конкур­сів вручаються призи.

Влітку проводяться змагання "Батько, мати, я — спор­тивна сім'я", в яких передбачені сімейні естафети, окре­мо — змагання для батьків та дітей з рибної ловлі. На­прикінці змагань на всіх учасників очікує святковий стіл з кулішем та юшкою.


Харкiвська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Харків-002, 61002, вул. Іванова, 7/9

Зворотний зв'язок